Skoczylas Colostrum z truskawką 60g
Przeznaczenie:
Preparat przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia oraz osób dorosłych. Colostrum to siara bydlęca – naturalna wydzielina gruczołu mlekowego ssaków, powstająca pod koniec ciąży oraz w pierwszych dniach po porodzie. Stanowi naturalne źródło immunoglobulin IgG.
Dzika róża wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego. Wykazuje również właściwości antyoksydacyjne.
Witamina C wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Zalety:
-
bez cukru,
-
starannie wyselekcjonowane źródło surowca,
-
bez substancji konserwujących,
-
bez przeciwzbrylaczy,
-
bez sztucznych barwników,
-
czarne opakowanie chroni zawartość przed niepożądanym działaniem promieni UV,
-
prosto od producenta z Polski.
Składniki:
Zagęszczony przecier z owoców truskawki 50%, liofilizowana siara bydlęca (z mleka krowiego), błonnik akacjowy, naturalny aromat, ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina L.) standaryzowany na 70% witaminy C, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe ze stewii), zagęszczony sok z buraka.
ZALECANA DZIENNA PORCJA:
Dzieci od 3 roku życia - 2 g (1 większa płaska miarka dołączona do opakowania), dorośli - 4 g (2 większe płaskie miarki dołączone do opakowania): proszek rozpuścić w 100 ml wody i wypić od razu po przygotowaniu.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze 8°C - 25°C, z dala od promieni słonecznych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
WAŻNE UWAGI:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Produkt może ulec odbarwieniu, nie wpływa to na jakość produktu. Ze względu na zawartość surowców pochodzenia naturalnego smak, barwa i zapach mogą różnić się w zależności od partii produktu.
ILOŚĆ:
60 g - wystarcza na 15 lub 30 dni.