Opis
Obecna książka Tomasza Sitkowskiego, pod tytułem WAHADŁO W RADIESTEZJI, jest kolejną pozycją, która stanowi kontynuację popularyzacji dziedziny radiestezji przez tego autora. Celem książki jest przekazanie czytelnikowi w logiczny i racjonalny sposób podstaw wiedzy na temat wahadła radiestezyjnego, aby nie dopuścić do magicznego widzenia tego przyrządu. Zdaniem autora, wahadło należy traktować jako podstawowy przyrząd radiestezyjny, a nie jako magiczne wahadełko do rozwiązywania wszelkich problemów. Jest ono zwykłym przedmiotem, który pełni rolę wskazówki do obsługi biologicznego przyrządu, jakim jest organizm radiestety. Wahadło służy radiestecie do rozpoznawania i oceny oddziałujących na nas bodźców z otoczenia lub poleceń wydawanych przez nasz umysł nieświadomy. W książce przekazano podstawowe wiadomości na temat teorii i praktyki zastosowania wahadła radiestezyjnego. Określono jego definicję, zaprezentowano różne rodzaje wahadeł, metodykę posługiwania się wahadłem w radiestezji mentalnej i fizycznej oraz zastosowanie w różnego rodzaju badaniach radiestezyjnych.
Książka stanowi podstawowe i wyczerpujące kompendium wiedzy na temat wahadła radiestezyjnego, przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych radiestetów oraz sympatyków tej dziedziny.
O Autorze:
Tomasz Sitkowski – urodzony w 1950 roku. Z zawodu jest technologiem żywności, o specjalności technologia młynarstwa. W latach 1977-2000 był pracownikiem naukowo badawczym, w roku 1986 uzyskał tytuł kandydata nauk technicznych oraz doktora nauk rolniczych. W latach 2001-2016 pracował w przemyśle młynarskim. Obecnie jest na emeryturze. Radiestezją zajmuje się amatorsko od 1990 roku. W latach 1992-1993 ukończył kursy radiestezji dla początkujących oraz dla zaawansowanych w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym w Warszawie. W latach 1991-1993 był członkiem Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego. Następnie w życiu autora nastał wieloletni okres samodzielnej, niestowarzyszonej działalności. Od połowy roku 2015 jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji w Warszawie. Swoje prace na temat radiestezji opisuje na stronach www.radiestezjatomaszsitkowski.pl oraz www.psychotronika.pl Publikuje również artykuły w pismach Nieznany Świat, Czwarty Wymiar Biuletyn SRR